SP İl Başkanı Coşkun, “Trafiği kilitleyen Kartal Kavşağını yapmayacak mıydınız?”

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Kartal Kavşağı trafiğiyle ilgili açıklama yaparak, “Büyükkılıç Cin şişeden çıktı, vatandaşlarımız artık bu konuyu dillendiriyor diyor ve bu sorunun çözülmesi gerekir diye ifadede bulunuyor.

KAYSERİ (1HA) - Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Kartal Kavşağı trafiğiyle ilgili açıklama yaparak, “Büyükkılıç Cin şişeden çıktı, vatandaşlarımız artık bu konuyu dillendiriyor diyor ve bu sorunun çözülmesi gerekir diye ifadede bulunuyor. Biz de buradan kendisine sesleniyoruz; Cin şişeden çıkmamış olsa ve vatandaş bu konuyu dillendirmiyor olsa siz bu projenizi, vaadinizi trafiği kilitleyen Kartal Kavşağını yapmayacak mıydınız?” dedi. 

 

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun yaptığı açıklamada Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç’ın bu sabah bir televizyon programında bazı açıklamalarda bulunduğunu belirterek, “Aslında bu açıklamalar itiraf niteliğinde. 2019 yılında seçim vaatleri arasında Kartal Kavşağını yapmaktan bahsediyor gelinen noktada 5 yıl aradan sonra Kartal Kavşağı halen daha bu gün trafik sorununun yoğun olduğu bir yer. Bu sorunu hala çözebilmiş değil ve bu projesini hayata geçirebilmiş değil. Ancak Büyükkılıç Cin şişeden çıktı, vatandaşlarımız artık bu konuyu dillendiriyor diyor ve bu sorunun çözülmesi gerekir diye ifadede bulunuyor. Biz de buradan kendisine sesleniyoruz; Cin şişeden çıkmamış olsa ve vatandaş bu konuyu dillendirmiyor olsa siz bu projenizi vaadinizi trafiği kilitleyen Kartal Kavşağını yapmayacak mıydınız? Artık bu cin çıkarma seanslarından kurtulun son iki ayınızı iyi değerlendirin vatandaş sizi gittiğiniz zaman hayırla yad etsin’’ ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler