Motosikleti yağmaladığı gerekçesiyle yargılanan şahıs suçlamayı reddetti

İldem’de arkadaşı Ş.S. ile mahalleden tanıdığı E.C.’nin motosikletini yağmaladığı gerekçesiyle hakkında dava açılan B.S. suçlamayı reddetti.

Motosikleti yağmaladığı gerekçesiyle yargılanan şahıs suçlamayı reddetti
KAYSERİ(1HA) – İldem’de arkadaşı Ş.S. ile mahalleden tanıdığı E.C.’nin motosikletini yağmaladığı gerekçesiyle hakkında dava açılan B.S. suçlamayı reddetti.
Olay iddiaya göre İldem’de meydana geldi. B.S. karşılaştığı E.C.’den motorunu istedi. B.S. arkadaşı Ş.S. ile motoru alarak uzaklaştı. Ş.S. daha sonra motordan düştü. B.S. motorunu başka bir şahıs aracılığı ile geri aldı. B.S. hakkında ‘Yağma’dan dava açıldı. 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya müştekiler E.C. ile E.C., sanık B.S. ve avukatı katıldı. 
SANIK B.S.: MOTORU EVDEN MONT ALMAK İÇİN KULLANDIK
Mahkemede konuşan tutuksuz sanık B.S., “Arkadaşım Ş.S. ile İldem 2’den İldem 3’e gidecektim. E.C. motosikletle gidiyordu. Aldık eve gittik. Arkadaşım Ş.S. motordan düşmüş. Zararı giderdim” dedi. Savcı sanığın ‘Yağma’ suçundan cezalandırılmasını istedi. Müştekiler şikayetçi olmadıklarını kaydederken mahkeme heyeti tanıkları dinledikten sonra ileri bir tarihe erteledi.

Diğer Haberler

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler