Büyükşehir ‘Park et-Devam et' uygulamasını hayata geçiriyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş., ‘Park Et- Devam Et’ uygulaması ile hem trafiği rahatlatacak hem de çevreci ulaşıma destek olacak yeni bir projeyi hizmete sunacak. Bu kapsamda, yakın zamanda hayata geçirilmesi planlanan proje ile araç sürücüleri aracını ulaşım kartı ile ücretsiz park edip, yoluna toplu ulaşım ile devam edebilecek.

Büyükşehir ‘Park et-Devam et' uygulamasını hayata geçiriyor
 
KAYSERİ (1HA)- Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş., ‘Park Et- Devam Et’ uygulaması ile hem trafiği rahatlatacak hem de çevreci ulaşıma destek olacak yeni bir projeyi hizmete sunacak. Bu kapsamda, yakın zamanda hayata geçirilmesi planlanan proje ile araç sürücüleri aracını ulaşım kartı ile ücretsiz park edip, yoluna toplu ulaşım ile devam edebilecek.
 
Kayseri’de dünya genelinde kullanılan “Park et, devam et” uygulamaları kapsamında Hunat Otoparkı’na park eden araç sürücülerine, otoparktaki istasyondan aldıkları bisikleti ücretsiz şekilde kullanma imkânı sunuluyor. Araçlarını park eden sürücüler, otopark görevlisinden aldığı kartla ücretsiz bisikleti kullanabiliyor. 2019 yılında başlatılan bu uygulama vatandaşlar tarafından da ilgi görüyor.
PARK ET-TOPLU ULAŞIM İLE DEVAM ET” PROJESİ GELİYOR
Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın yeni 5 yıl projeleri kapsamında ‘Park Et-Toplu Ulaşım ile Devam Et’ uygulaması da hayata geçirilecek.
Bu kapsamda, yakın zamanda hayata geçirilmesi planlanan proje ile araç sürücüleri aracını ulaşım kartı ile ücretsiz park edip, yoluna toplu ulaşım ile devam edebilecek.

Diğer Haberler

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler