Büyükkılıç’tan Ankara’da “Kayseri” Zirvesi

KAYSERİ (1HA)- Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ankara’da TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve milletvekilleriyle birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u makamında ziyaret ederek, Kayseri ile ilgili projeler hakkında değerlendirmelerde bulundu. 
 
Büyükkılıç, Ankara ziyaretlerine devam ederek, Kayseri’de yapılacak ve yapılan proje ile hizmetleri görüşmeler gerçekleştirdi. Bu kapsamda Büyükkılıç, Ankara’da Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti. Kayseri’yi ilgilendiren projeleri değerlendirdiklerini kaydeden Büyükkılıç, Ankara’da Bakan Özhaseki’ye desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Başkent ziyaretinde şehrin önemli projeleri ile ilgili çeşitli temaslarda bulunan Büyükkılıç, ayrıca Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u da ziyaret etti.
 
Kayseri’de kültür, sanat, turizm başta olmak üzere projelerin görüşüldüğü ziyarette Büyükkılıç, desteklerinden dolayı bakanlara, bakan yardımcılarına ve ekiplerine teşekkür etti. Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu, Murat Cahid Cıngı, Sayın Bayar Özsoy, Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman da bulundu.

Diğer Haberler

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler