(Özel Haber) Kayseri'de Ahlaksızlığı ve Sapkınlığı Savundular

KADIN DİYE ÇIKTILAR !
KAYSERİ'DE AHLAKSIZLIĞI VE SAPKINLIĞI SAVUNDULAR
Kayseri'de kadın cinayetlerine dikkat çekmek amacıyla sokağa çıktılar ama sapkınlığı Cumhuriyet Meydanında savundular.
Kayseri'de 'Kadın Cinayetlerine' dikkat çekmek amacıyla bir yürüyüş düzenlendi. Kadın Meclisinin organize ettiği yürüyüş, Cumhuriyet Meydanında basın açıklaması ile devam etti. 'Kadın Cinayetlerini Şüpheli Bırakmayacağız', 'Kadın Cinayetlerini Durduracağız' şeklinde dövizler taşıyanların yanında ise ahlaksızlığın bir şekli olan LGBT sapkınlığına da sahip çıkıldı. Türk toplumu ile asla bağdaşmayan ve Türk Milletinin ahlakı ile oynayan emperyasitlerin uşaklarının LGBT sapkınlığına da sahip çıkılması tepki çekti. Kadınlar arasında yer alan ve sapkın zihniyeti meşrulaştırmaya çalışanlar utanmadan 'LGBTQ+Lar' şeklinde döviz açıldı. Bu dövizler Kayseri'de tepki ile karşılandı. Bu sapkın ve ahlaksız dövizin taşınmasına Kayserililer tepki gösterdi.


Kayserililer, "Kadınlarımız bahane edilerek sapkın ve ahlaksız zihniyet hortladı. Türk Milletinin ahlakını bozmaya niyetli ahlaksızları Kayseri'de asla istemiyoruz. Kadınlarımız baştacımız ve onların hiçbir şekilde şiddete uğramasını istemeyiz ve bunlara da karşıyız. Ama kadınlarımız bahane edilerek ahlaksızlığın, namussuzluğun ve pisliğin reklamını yapmaya kimsenin hakkı yok. Bu ahlaksızlığı ve sapkın zihniyeti taşıyanlara yönelik asla müsamaha gösterilmemeli ve bu sapkın zihniyete asla izin verilmemeli" dediler.
Şimdi gözler LGBT gibi ahlaksızlığı savunanlara yönelik nasıl bir yol izleneceği merak ediliyor.

2 Yorum

Sebahattin Durn

Sebahattin Durn

07 Mart 2021
Kadın hakları deyipte birtakım örgütlerin reklamını yapmak isteyenler ya kendilerine gelmeliler yada hadlerini bilmelidirler.

Yasin

Yasin

07 Mart 2021
Bunlara prim ve musade verilmemeli insanlar tahrik olup bunlara bisey yapsa dese suclu konumuna düşecek bu sebeple bu tür ahlaksizliklara. Direkt olarak polisimiz ve savciligimiz mudahele etmelidir.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler